Team
Het team van de Caeciliaschool bestaat uit enthousiaste en professionele medewerkers, die nieuwsgierig en betrokken zijn.
Niet alleen bij de eigen groep maar ook bij schoolbrede uitdagingen.
Iedereen voelt zich verantwoordelijk en is betrokken bij de ontwikkeling van de kennis en kunde van het team en de school.
Ons team bestaat uit ongeveer 45 teamleden, waarvan 29 leraren.
Sommigen hebben een specialisatie op het gebeid van bijvoorbeeld rekenen, gedrag of meerbegaafdheid.
Een specialist monitort de kwaliteit van het onderwijs op zijn of haar vakgebied, doet verbetervoorstellen aan de schoolleiding.
Daarnaast kunnen de collega's de specialist raadplegen wanneer zij met een hulpvraag zitten (collegiale consultatie).
Het team wordt ondersteund door een onderwijsassistent, office manager en een conciërge.
Desiree Sorgedrager (schoolleider) en Janneke Smit (teamleider) vormen samen het managementteam (MT) van de school.
Het MT houdt zich voornamenlijk bezig met de schoolorganisatie, het bereiken van onderwijsdoelen en te hanteren onderwijsmethodieken.
Zo werken we samen aan beter onderwijs.
Groep 1/2a: | Marle Feenstra | maandag t/m donderdag |
Ilse Stengg | vrijdag | |
Groep 1/2b: | Mirjam de Paauw | maandag, dinsdag, donderdag |
Saskia de Ruiter | woensdag en vrijdag | |
Groep 1/2c: | Wendy Schuiling | maandag, donderdag en vrijdag |
Hélène Ligthart | dinsdag en woensdag | |
Groep 1/2d: | Marian Beekman | maandag t/m vrijdag |
Hélène Ligthart | maandag (om de week) | |
Binnenplein | Ilse Stengg | maandag, dinsdag en donderdag |
Groep 3a: | Astrid van Koot | maandag t/m woensdag |
Sabine van den Berg | donderdag en vrijdag | |
Groep 3b: | Sabine van den Berg | maandag en dinsdag |
Eva van de Akker | woensdag t/m vrijdag | |
Groep 4a: | Denise Kouwenberg | maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag |
Niels Heeres | dinsdag, woensdag en donderdag | |
Groep 4b: | Hinke Stellingwerf | maandag, dinsdag en woensdag |
Ineke Cremers | donderdag en vrijdag | |
Groep 5a: | Heleen Fokker | maandag |
Roos Jongbloed | dinsdag t/m vrijdag | |
Groep 5b: | Joany Smits | maandag, woensdag t/m vrijdag |
Heleen Fokker | dinsdag | |
Groep 6a: | Sarwi Pijma | maandag t/m vrijdag |
Groep 6b: | Marloes Huurdeman | maandag |
Vincent van Doleweerd | dinsdag t/m vrijdag | |
Groep 7a: | Lucie van Kan | maandag en dinsdag |
Jetse de Jonge | woensdag t/m vrijdag | |
Groep 7b: | Larissa Beld | maandag t/m vrijdag |
Groep 8a: | Yvonne Arends | maandag t/m woensdag, vrijdag |
Klaartje Lazarte Araoz | donderdag | |
Groep 8b: | Esther Andriessen | maandag t/m woensdag |
Femke Fennema | donderdag en vrijdag | |
Schoolleider | Desiree Sorgedrager | maandag t/m donderdag |
Teamleider | Janneke Smit | dinsdag, woensdag en vrijdag |
Office manager | Astrid Jaspers Focks | maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag |
Intern begeleider groepen 1,2,5 en 6 | Lizanne van den Heuvel | dinsdag t/m donderdag |
Intern begeleider groepen 3,4,7 en 8 | Klaartje Lazarte Araoz | dinsdag en woensdag |
Leerkracht ondersteuner gr. 3 | Paula van Ravensteijn | maandag, dinsdag en donderdag |
Onderwijsassistent | Nadja van der Lit | dinsdag-, donderdagochtend |
Onderwijsassistent 1 t/m 8 | Hatice Çelik | maandag, woensdag en donderdag |
RT | Marjolein Verhoef | maandag, dinsdag en donderdag |
Rekenspecialist | Marjolein Verhoef | woensdag |
VVE-specialist | Marlies Witteman | maandag, dinsdag en donderdag |
VVE | Carolien Verheyden | maandag en dinsdag |
Concierge | Stef van Zanden | dinsdag-, donderdag- en vrijdagochtend |
Gedragsspecialist | Maaike Hak | woensdag t/m vrijdag |
Ta(a)lentklas | Denise Kouwenberg | donderdagmiddag |
SOVA training | Roos Jongbloed | maandagochtend (10 weken) |
Familieklas | Roos Jongbloed | maandagochtend (10 weken) |
ICT | Stefan van der Horst | dinsdag 1/2 dag |
Buiten de klas dagen | Mariken van Noren | wisselend |