Caeciliaschool

Team

Het team van de Caeciliaschool bestaat uit enthousiaste en professionele medewerkers, die nieuwsgierig en betrokken zijn.
Niet alleen bij de eigen groep maar ook bij schoolbrede uitdagingen.
Iedereen voelt zich verantwoordelijk en is betrokken bij de ontwikkeling van de kennis en kunde van het team en de school.

Ons team bestaat uit ongeveer 30 teamleden, waarvan 23 leraren.
Sommigen hebben een specialisatie op het gebeid van bijvoorbeeld rekenen, gedrag of meerbegaafdheid.
Een specialist monitort de kwaliteit van het onderwijs op zijn of haar vakgebied, doet verbetervoorstellen aan de schoolleiding.
Daarnaast kunnen de collega's de specialist raadplegen wanneer zij met een hulpvraag zitten (collegiale consultatie).
Het team wordt ondersteund door een onderwijsassistent, office manager en een conciërge. 

Desiree Sorgedrager (schoolleider) en Janneke Smit (teamleider) vormen samen het managementteam (MT) van de school.
Het MT houdt zich voornamenlijk bezig met de schoolorganisatie, het bereiken van onderwijsdoelen en te hanteren onderwijsmethodieken.
Zo werken we samen aan beter onderwijs.

Groep 1/2a: Marle Feenstra maandag t/m vrijdag
Groep 1/2b: Emma van de Veen maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
  Ilse Stengg  donderdag
Groep 1/2c: Els van ‘t Net maandag en vrijdag
  Wendy Schuiling dinsdag t/m donderdag
Groep 1/2d: Marian Beekman maandag t/m vrijdag
  Els van ‘t Net donderdag (om de week)
Binnenplein Ilse Stengg maandag t/m woensdag
Groep 3a: Astrid van Koot maandag t/m woensdag 
  Sabine van den Berg donderdag en vrijdag
Groep 3b: Sabine van den Berg maandag, dinsdag
  Eva van de Akker woensdag t/m vrijdag
Groep 4a: Hinke Stellingwerf maandag t/m woensdag
  Heleen Fokker donderdag en vrijdag
Groep 4b: Mariken van Norren maandag en dinsdag
  Joany Smits woensdag t/m vrijdag
Groep 5a: Heleen Fokker maandag en woensdag
  Roos Jongbloed dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 5b: Marga Henschen maandag en dinsdag
  Femke Fennema woensdag t/m vrijdag
Groep 6a: Denise Kouwenberg maandag t/m donderdag
  Klaartje Lazarte Araoz vrijdag
Groep 6b: Vincent van Doleweerd maandag t/m vrijdag
Groep 7a:  Lucie van Kan maandag en dinsdag 
  Jetse de Jonge woensdag t/m vrijdag
Groep 7b: Noëlla Kamperman maandag t/m woensdag
  Maaike Hak donderdag en vrijdag
Groep 8a: Yvonne Arends maandag en dinsdag
  Esther Andreissen  woensdag t/m vrijdag
Groep 8b: Christina Stokkermans maandag t/m donderdag
  Yvonne Arends vrijdag
     
Schoolleider Desiree Sorgedrager maandag t/m donderdag
Teamleider Janneke Smit dinsdag, woensdag en vrijdag
Office manager Astrid Jaspers Focks maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Intern begeleider 1 t/m 5 Lizanne van den Heuvel dinsdag t/m donderdag
Intern begeleider 6 t/m 8 Klaartje Lazarte Araoz dinsdag en woensdag
Onderwijsassistent Nadja van der Lit dinsdag-, donderdagochtend 
RT Marjolein Verhoef maandag, dinsdag en donderdag
VVE Marlies Witteman dinsdag en donderdag
VVE Carolien Verheyden maandagochtend
Concierge Stef van Zanden dinsdagochtend t/m donderdagochtend
Gedragsspecialist Maaike Hak woensdag
Plusklas groep 2, 4 en 5 Carolien Verheyden dinsdag
Plusklas groep 3, 6, 7 en 8 Lucie van Kan vrijdag
Ta(a)lentklas Christina Stokkermans donderdagmiddag
SOVA training Roos Jongbloed maandagochtend
  Carolien Verheyden maandagochtend
ICT Stefan van der Horst dinsdag 1/2 dag

 

Caeciliaschool
Rossinistraat 1
3816 LZ Amersfoort
Bekijk op de kaart